Організація весілля

Існує певна мода на оформлення столу і навіть на їжу, яка подається на весіллях. При цьому малюнок, фактура, колір серветок і скатертин часом грають важливу роль. І якщо ви бажаєте зробити своє весілля незвичайним, то подбайте про вибір кейтеринговій компанії, яка організує свято як слід.

Підготовка весільного столу - складна справа. Кейтерингове мистецтво має на увазі організаторську майстерність, стиль, смак. Від працівників цієї сфери послуг потрібно почуття міри, досвід, витонченість такт і багато іншого - без цього справжня святкова атмосфера не може бути створена. Основне в кейтерінгу на весілля - це вірно продумане меню. Як правило, пріоритет віддається різним гарячим і холодним закускам. Основна страва - риба, птиця, смажене м'ясо. У деяких випадках доречними будуть вегетаріанські варіанти.

Організація весілляОчевидно, що весілля влаштовується не для самих молодят, а в першу чергу для гостей і батьків. Молодята не хочуть, щоб гості були незадоволені кейтеринговими послугами і пішли голодними з весілля. Такого не станеться, якщо звернутися в професійну кейтеринговую компанію.

Ціна кейтерингових послуг варіюється - на неї впливає число делікатесів, складність страви, наявність весільного торта. Сьогодні, до речі, за традицією наречені разом розрізають весільний торт, що символізує спільне подружнє зусилля.

Важливе місце в меню займає алкоголь. Працівники ресторану «Козак» підберуть потрібні алкогольні напої на весілля в рамках певного бюджету. Але при цьому слід подумати про кількість і якість спиртного, про його сполучуваність з іншими стравами. Всього цього неможливо домогтися, якщо у вас немає смаку і досвіду організації урочистостей. А ось у кейтерингових фірм є фахівці, готові реалізувати наявні побажання - вам допоможуть професійні сомельє і кухарі.

Сьогодні стали модними весілля, виконані в національних стилях - від китайської церемонії до запальної мексиканської. Для цього вам не потрібно виїжджати в іншу країну - працівники кейтеринговій фірми організовують незвичайне і оригінальне торжество. В єдиному стилі буде витримано все свято - одяг офіціантів, антураж весілля, сценарій, меню та інше.

Довіряючи проведення весілля професіоналам у сфері кейтерингу, ви залишитеся задоволені тим, що відбувається. Працівники ресторану «Козак» якісно приготують страви, оформлять їх, виконають своєчасну доставку їжі, сервірування столу і прибирання після свята. А ви будете відпочивати і насолоджуватися святом.
скачать dle 11.0фильмы бесплатно