Резиденція Діда Мороза у ресторані "Козак"

Дорогий друже!

Резиденція Діда Мороза у ресторані "Козак"Ти вже великий і не віриш в те, що до тебе прийде справжній Дід Мороз? І ти абсолютно правий! Справжній зимовий чарівник працює тільки в своїй резиденції! Вона знаходиться в садибі "Козак" і дістатися туди зовсім не складно... Увечері він відпочиває. Приїжджай до Діда Мороза разом зі своїми батьками і друзями з 24 по 31 грудня!

Ти зможеш загадати свої бажання і передати лист Діду Морозу особисто в руки, без посередників! Сфотографуватися на пам'ять з справжнім чарівником і забрати фото з собою! Покататися з крижаної гори і поводити хоровод навколо ялинки! У Діда Мороза є навіть власний зоопарк! Звичайно, ти отримаєш подарунки, але для цього, тобі доведеться битися зі справжніми казковими злодіями! Якщо, звичайно, ти не боягуз. Якщо ти хвилюєшся, що батьки будуть заважати тобі веселитися, будь впевнений - Дід Мороз зачарує їх на пару годин і вони будуть раді залишити тебе в спокої. Для дорослих - гарячий глінтвейн і відмінне меню в затишному ресторані Kozak.

Не забудь розповісти батькам, що робочий день у Діда Мороза починається о 10:00 і закінчується о 18:00. Вечірньої пори в садибі "Козак" - різдвяна розважальна програма для дорослих хлопчиків і дівчаток з відмінною музикою і модним кенді баром! Але це вже потім.

Дякуємо головним помічникам Діда Мороза - Radioaktive Film!

Квиток: 150-200 грн.