Гідропарк

Гідропарк у Києві було створено ще у 1965-1968 роках як водно-розважальний комплекс, тоді ще радянської столиці УРСР. Архітекторами оригінального проекту стали Суворов В. Л. та Шпара І. П. Тоді парк був розрахований на прийом до 75 тис. відпочиваючих на день. Станція метро «Гідропарк» Святошинсько-Броварської лінії Київського метрополітену вперше була відкрита 5 листопада 1965 року.

Гідропарк - це парк, який традиційно є місцем сімейного відпочинку киян та гостей столиці. Тут можна добре відпочити, як всією сім'єю, так і погуляти ввечері з друзями або колегами по роботі. У денний час до послуг відпочиваючих численні пляжі (включаючи нудистський пляж, спеціально обладнаний пляж для осіб з обмеженими можливостями та дитячий пляж), прокат човнів, катамаранів, скутерів, атракціони для дітей та дорослих, різноманітні кафе та ресторани. Для осіб похилого віку у Гідропарку є спеціальний танцювальний майданчик, де цілий день лунає ретромузика. Але тут часто танцюють і молоді пари, яким подобаються мелодії минулих десятиліть. Серед особливих місць у Гідропарку можна відмітити Парк «Київ в мініатюрі», де з однаковою цікавістю люблять погуляти і діти і дорослі.

Для шанувальників спорту та активного способу життя у Гідропарку є тенісні корти, столи для настільного тенісу, прокат велосипедів та безкоштовний тренажерний комплекс під відкритим небом, який розташований безпосередньо біля ресторану «Козак» (відразу за Венеціанським мостом). Один з найбільш популярних пляжів Гідропарку знаходиться також тут.

Але життя в Гідропарку не закінчується ні в вечорі ні вночі, а навпаки лише набирає обертів. Кафе, ресторани та різноманітні танцмайданчики приваблюють людей, які бажають забути про будь-які проблеми на роботі та вдома. Дискотека у теплу пору року у Гідропарку триває майже всю ніч.

Розташований Гідропарк на території Венеціанського і Долобецького островів, що знаходяться між річкою Дніпро та Русанівською протокою. Загальна площа парку - 365 га. Венеціанський міст, який з’єднує між собою два острови, зведений ще у 1966 році, має довжину 144 м. Міст метро та Русанівський міст з’єднують Гідропарк відповідно з правим та лівим берегом Дніпра.

скачать софт